Home

  Záchrana dat, obnova dat

    Máte nějaký problém s daty? Chová se Váš systém nestandardně, výrazně zpomalil nebo se Vám vypisují výstražné hlášky? Pokud máte nějaký problém s výpočetní technikou neváhejte nás kontaktovat.

   

   Proč právě nás:

  • reagujeme rychle a spolehlivě
  • máme dlouholeté zkušenosti
  • naše ceny nezničí Váš finanční rozpočet

  Záchrana a obnova dat jsou časově náročné operace a pravidelné zálohování ušetří váš čas i peníze. Svá data byste měli mít vždy minimálně na dvou místech. Jen tak se vyhnete nepříjemnostem způsobených ztrátou dat a ušetříte si nemalé finanční prostředky.

   Pokud potřebujete poradit jak na zálohování a bezpečné uložení dat, kontaktujte nás, i v této oblasti Vám můžeme pomoci.

 

  Záchrana dat

zachranadat   Záchrana poškozených dat je odborně i časově náročná práce. Máme s touto činností bohaté zkušenosti, a pokud jste nedodrželi výše popsané zásady, můžete nám svá ztracená data bez obav svěřit. Pokud máte na disku omylem smazané soubory máte je nejspíš v koši, pokud tam ale nejsou, nepokoušejte se o záchranu smazaných dat sami. Data Security Pardubice Vaše smazané soubory zachrání rychle a profesionálně.

   Provádíme záchranu souborů z elektronicky i mechanicky poškozených médií. Při záchraně dat je důležité aby s datovým nosičem nebylo po zjištění problému dále manipulováno. Dostane se k nám mnoho disků ze kterých nejde data zachránit jen z toho důvodu, že uživatel se pokoušel o záchranu ztracených dat sám a ve výsledku svá data přepsal nebo disk nenávratně zničil.

   Záchrana smazaných souborů může být provedena z několika různých typů médií jako například: záchrana dat z disku, z flash disků (USB), z SD karty atd.

 

   Obnova dat

obnovadat   Obnovení dat se provádí zásadně z vytvořeného obrazu paměťového média. HDD počítače, paměťová karta fotoaparátu i flash disk tak jsou ušetřeny dalšího možného poškození dat. Víme jak obnovit smazané soubory a jak obnovit Vaše poškozená data. 

   Pokud se ztracená data nepodaří obnovit, vrátíme Vám Vaše paměťové médium ve stejném stavu, v jakém jste nám jej předali, a nebudeme si nic účtovat. Platíte vždy jen za skutečně zachráněná data. Obnova smazaných souborů může probíhat různě. Je spousta faktorů  jimiž může být obnova dat ovlivněna, například typ média, druh poškození, množství dat a další.

   Rychlost obnovení dat a smazaných souborů závisí na tom, jak moc jsou data poškozena a jaké množství je poškozeno. 

   Obnovení smazaných dat a souborů je pro Data Security Pardubice každodenní činností. S nám jsou Vaše data v bezpečí.

  Navštivte naše nové webové stránky na adrese: https://www.zachranime-data.cz/

   Záchrana a obnova dat je zcela anonymní. Nikdo data neprohlíží a samozřejmě nejsou poskytována třetím osobám.

   Diagnostika je zdarma. Pokud se nepodaří obnovit žádná data - NIC NEPLATÍTE!

  Máteli nějaký problém s daty, volejte  603 886 960.   Po - Pá  8:00 - 18:00

Rychlý kontakt

telefon

Máteli nějaký problém s daty volejte:

603 886 960

Po - Pá    08:00 - 18:00

Ochrana osobních údajů

Data Security Pardubice dodržuje veškerá ustanovení zákona o ochraně osobních údajů.

Při práci přistupujeme k datům jako k důvěrným informacím.

Veškerá data obnovená při naší činnosti jsou po předání zákazníkovi bezpečně vymazána z našeho systému.

Na přání zákazníka můžeme sepsat doložku o mlčenlivosti.

S nami jsou Vaše data v bezpečí.

Free joomla templates by Joomlashine