HomeObnova dat z SD karty

  Obnova dat z SD karty

   Paměťová karta je elektronické zařízení sloužící k ukládání dat. Používá se především ve fotoaparátech a mobilních zařízeních jako jsou mobilní telefony, navigace apod. Paměťová karta má při relativně malých rozměrech velkou kapacitu dat. Oproti HDD má velkou výhodu ve větší mechanické odolnosti. Nevadí jí otřesy a méně šetrné zacházení. Je nutné ovšem dát pozor na účinky statické elektřiny a nedotýkat se holých kontaktů.

   V dnešní době se převážně používají čtyři druhy karet - SD (Secure Digital), MMC (Multimedia Card), CF (Compact flash) a Sony MS (Memory Stick). Ze všech těchto typů jsme schopni zachránit vaše cenná data.

   Smazaná paměťová karta může být pro Vás pohromou, pokud jste na ní měli uložena cenná data, která jste neměli uložena jinde. Smazané fotky z dovolené nebo ztracené dokumenty jsou nepříjemností, která se dá ale vesměs napravit.

 

  Jak se zachovat v případě ztráty dat z paměťové karty

pametovka   Obnova dat z SD karty je možná pokud už na kartu nebudete dále zapisovat žádná další data. Vyjměte kartu ze zařízení a vyhledejte naši odbornou pomoc. Záchrana dat z SD karty je téměř vždy úspěšná, pokud paměťová karta není mechanicky nebo elektricky poškozena. I v této situaci si ale vesměs poradíme.

   Vložíte-li paměťovou kartu do čtečky připojené k PC a systém vám oznámí, že disk není naformátován a zeptá se, zda chcete disk naformátovat, jedná se velmi pravděpodobně o poškozený systém souborů na SD kartě. Obnova dat z paměťové karty s poškozeným souborovým systémem je prakticky vždy stoprocentně úspěšná. Kartu již nikam nepřipojujte, nezkoušejte štěstí s volně šiřitelnými programy a vyhledejte naši odbornou pomoc. Záchrana dat z SD karty je naší častou činností se kterou máme dobré zkušenosti.

   Obnovená data z paměťové karty Vám vypálíme na DVD nebo Vám je předáme na USB Flash disku či jiném médiu.

 

  Obnova smazaných fotek

   Vrátili jste se z dovolené nebo z výletu a omylem smazali fotografie uložené ve Vašem fotoaparátu? Paměťová karta Vaše fotografie uchovává i nadále jen je nevidíte. Nebo Vám zmizely fotky na pevném disku a zálohu nemáte? Ani v tomto případě jste zatím o své fotografie nepřišli.

   Obnova smazaných fotek bývá velmi častou aktivitou, kterou se zaobíráme. Ať už jste o fotografie přišli vlastní nepozorností nebo selháním technologie, nezoufejte a vyhledejte naši pomoc.

    Pokud jste vášnivým fotografem a cestujete někam, kam se již asi v blízké době nepodíváte nebo budete fotografovat neopakovatelné okamžiky (svatba, významná rodinná událost apod.) doporučujeme mít sebou vždy dvě paměťové karty a fotografovat střídavě na obě. V případě nevratného poškození SD karty, kdy nejde data obnovit, máte alespoň polovinu fotografií a předejdete tím případnému násilí, vůči vaší osobě, ze strany nejbližších příbuzných.

   Obnova fotek bývá velice úspěšná, pokud médium, na kterém byly fotografie uloženy, odpojíte od zařízení a zabráníte tak možnému přepisu dat. Smazané fotografie Vám obnovíme na DVD nebo USB Flash disk či jiné paměťové médium.

 

   Záchrana a obnova smazaných fotek je zcela anonymní. Nikdo obnovené fotografie neprohlíží a samozřejmě nejsou poskytovány třetím osobám. V případě neúspěšné obnovy nic neplatíte.

 

  Navštivte naše nové stránky na adrese:  https://www.zachranime-data.cz/zachrana-dat-z-flash-disku-usb-pametove-karty

Rychlý kontakt

telefon

Máteli nějaký problém s daty volejte:

603 886 960

Po - Pá    08:00 - 18:00

Ochrana osobních údajů

Data Security Pardubice dodržuje veškerá ustanovení zákona o ochraně osobních údajů.

Při práci přistupujeme k datům jako k důvěrným informacím.

Veškerá data obnovená při naší činnosti jsou po předání zákazníkovi bezpečně vymazána z našeho systému.

Na přání zákazníka můžeme sepsat doložku o mlčenlivosti.

S nami jsou Vaše data v bezpečí.

Free joomla templates by Joomlashine