HomeOdvirování PC a Notebooku

  Odvirování PC a notebooku Pardubice

     Použití kvalitního antivirového programu je dnes základem bezpečné práce na počítači. Použití PC bez této základní ochrany znamená téměř jistou ztrátu dat, popřípadě ztrátu kontroly nad systémem. Přesto se bohužel dnes a denně setkáváme s napadenými počítači. Občas je to způsobeno neznalostí, někdy nedbalostí a občas selže i ten nejlepší antivirový program.

 

  Jak proti virům:

image22     Pravidelná aktualizace systému a antivirového programu je ta nejlepší  prevence pro správný chod systému a ochranu Vašich dat. Nepoužívejte v počítači zásadně žádné neprověřené a nelegální (nelicencované) programy.

     V případě, že váš systém vykazuje nestandardní chování, neváhejte a vyhledejte naši odbornou pomoc. Včasným zásahem předejdete následným ještě větším problémům. 

 

   Jeli Váš systém napaden škodlivým kódem hrozí Vám zneužití vašich internetových účtů, e-mailů a v nejhorším případě i internetového bankovnictví!

 

   Odvirování počítače a noteboku a následná záchrana dat je možná pokud dodržíte pár rad, jak se zachovat:

  • jestliže vaše PC nebo notebook zcela nenastartuje, nepokoušejte se jej neustále zapínat v naději, že se snad stane zázrak - zázrak se nestane a svými pokusy můžete zapříčinit úplnou ztrátu vašich cenných dat
  • pokud váš systém výrazně zpomalí nebo začne vypisovat výstražné hlášky, nečekejte až úplně ztratíte kontrolu nad svým systémem. Odvirování PC a následná obnova dat by již nemusela být úplně úspěšná
  • Při všech výše uvedených příznacích vypněte napájení a vyhledejte naši odbornou pomoc.

 

   Při podezření na virovou nákazu se nesnažte kopírovat Vaše data na jiné médium. Počítač nebo notebook okamžitě vypněte. Každou další manipulací (zapínání PC, kopírování souborů, odesílání pošty apod.) situaci jen zhoršujete!

 

   Odvirování počítače a notebooku je vždy spojeno s úplnou zálohou Vašich dat. Pokud jsou data poškozena, pokusíme se o jejich záchranu a obnovu. V případě silného zavirování celého systému je nutná jeho reinstalace, kterou můžeme po dohodě provést.

Rychlý kontakt

telefon

Máteli nějaký problém s daty volejte:

603 886 960

Po - Pá    08:00 - 18:00

Ochrana osobních údajů

Data Security Pardubice dodržuje veškerá ustanovení zákona o ochraně osobních údajů.

Při práci přistupujeme k datům jako k důvěrným informacím.

Veškerá data obnovená při naší činnosti jsou po předání zákazníkovi bezpečně vymazána z našeho systému.

Na přání zákazníka můžeme sepsat doložku o mlčenlivosti.

S nami jsou Vaše data v bezpečí.

Free joomla templates by Joomlashine