HomeOprava PC a Notebooku

  Oprava PC a notebooku Pardubice

    Provádíme pozáruční opravy všech typů počítačů a notebooků. Klademe důraz na pečlivost, rychlost a také na bezpečnost Vašich dat. Před každou opravou zazálohujeme pevný disk a potom teprve přistoupíme k opravě.

    V případě dostatečného počtu náhradních dílů zprovozníme Váš počítač nebo notebook nejpozději následující den po dni, kdy jste nám závadu ohlásili. K zákazníkům se snažíme dorazit ještě týž den, kdy závada vznikla.

    Servis PC a notebooků provádíme s originálními díly a s využitím profesionálních diagnostických nástrojů. Na opravenou součástku poskytujeme standardní záruku. Servis počítačů je zpravidla realizován do 24 hodin od převzetí do opravy.

    Jestliže oprava PC nebo servis notebooku není našimi prostředky realizovatelná, zajistíme opravu v autorizovaném servisu, přičemž náklady na převoz výpočetní techniky hradíme my.

    Data Security Pardubice pracuje spolehlivě a za svoji práci ručí. 

 

  Opravy notebooků

    Provádíme servis notebooků těchto značek:

 • notebookAcer
 • Toshiba
 • Asus
 • HP
 • Lenovo
 • DELL
 • Fujitsu
 • Sony
 • Samsung
 • MSI

    Diagnostika závady je zdarma a zpravidla je hotova do druhého dne od přijetí do opravy.

    Zákazník je seznámen s cenou opravy a poté je s jeho souhlasem realizována oprava notebooku. V případě vašeho nesouhlasu si notebook vyzdvihnete a nic neplatíte.

    Jednou z nejčastějších závad bývá polití klávesnice notebooku nějakou tekutinou. Staneli se vám to, nesnažte se notebook znovu zapnout, můžete ho tím definitivně zničit. Výměna klávesnice notebooku vyjde o mnoho levněji, než výměna vypálené základní desky!

    Provádíme také mechanické čištění notebooků. Velké množství notebooků se doslova "uvaří" jen proto, že nebyly včas vyčištěny od prachu. Notebook z hlediska prachu funguje jako malý vysavač. V důsledku zanešení větracích otvorů a chladícího ventilátoru prachem dochází ke značnému přehřívání a tím i změně parametrů součástek. Nejčastějším důsledkem tohoto přehřívání pak bývá "odpálená" grafika nebo chipset notebooku. 

  Opravy počítačů

    Provádíme pozáruční servis počítačů všech značek.

    V případě menších poruch může být provedena oprava počítače u zákazníka. Pokud je závada závažnější, PC si odvezeme a o průběhu opravy Vás budeme průběžne informovat.

    Jestliže oprava PC nebo servis notebooku není našimi prostředky realizovatelná, zajistíme opravu v autorizovaném servisu, přičemž náklady na převoz výpočetní techniky hradíme my.

    Data Security Pardubice pracuje spolehlivě a za svoji práci ručí. 

 

  Servisní smlouva

   Pro firmy máme připraveny výhodné servisní smlouvy, které řeší celkový provoz a případné opravy počítačů a noteboků. Postaráme se o bezproblémový chod vaší výpočetní techniky, odstraníme rychle nenadálou závadu a zabezpečíme vaše datové soubory.

    V rámci smlouvy získáte výhodný balíček paušálních hodin vyčleněných na prevenci, údržbu a mimořádné opravy PC a notebooků a kontrolu záloh. Každá servisní smlouva se vytváří přímo podle vašich konkrétních potřeb. Neplatíte ani korunu navíc za mimořádné výjezdy. Vaši techniku i data převezmeme do své péče a vy se můžete plně věnovat svému podnikání.

    Předmětem smlouvy je údržba výpočetní techniky, programového vybavení a správa dat dodavatelem pro potřeby objednatele. Tato služba zahrnuje běžnou údržbu počítače a správu dat včetně instalací HW a SW dle aktuálních pokynů objednatele a havarijní zásahy. Veškeré tyto činnosti provádí dodavatel pro potřeby objednatele. V rámci servisní smlouvy vám sestavíme zálohovací plán a zajistíme vaše data před nanadálou ztrátou.

   Práce, které jdou nad rámec paušálních hodin v servisní smlouvě, jsou zpoplatněny výhodnější sazbou, než v případě objednání jednotlivého zásahu.

  Prvotní analýza vašich potřeb a konzultace je samozřejmě zdarma.

 

  Výhody servisní smlouvy

 • rychlý zásah v případě nenadálé poruchy
 • v rámci paušálního poplatku platíte při opravě jen použité součástky
 • provádíme pravidelnou kontrolu záložních dat, takže i při větších haváriích budete schopni pokračovat rychle ve své práci
 • cena za provedenou práci je podstatně nižší než v případě jednotlivého objednání služby opravy
 • na závadu se vesměs přijde dříve než spadne celý systém
 • možnost telefonických i osobních konzultací

 

    V případě vašeho zájmu nás neváhejte kontaktovat.

Rychlý kontakt

telefon

Máteli nějaký problém s daty volejte:

603 886 960

Po - Pá    08:00 - 18:00

Ochrana osobních údajů

Data Security Pardubice dodržuje veškerá ustanovení zákona o ochraně osobních údajů.

Při práci přistupujeme k datům jako k důvěrným informacím.

Veškerá data obnovená při naší činnosti jsou po předání zákazníkovi bezpečně vymazána z našeho systému.

Na přání zákazníka můžeme sepsat doložku o mlčenlivosti.

S nami jsou Vaše data v bezpečí.

Free joomla templates by Joomlashine